• Новак
Mesh Тактички Вест Airsoft CQB вест со додатоци Лето мрежа тактички вест со

Mesh Тактички Вест Airsoft CQB вест со додатоци Лето мрежа тактички вест со

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


Mesh Тактички Вест Airsoft CQB вест со додатоци
1.Оригиналната вест (еден), Тројно клип пошта ( два ),
2.Пушка торбичка (еден), Пиштол торбичка (еден), Шише торбичка (еден),
4.Molle Прилози и Модуларен Комбинација
5.Големина : Само една големина (Прилагодливи)
Должина : 55cm(вклучувајќи појас)
Половината Max : 118cm
Градите max : 145cm
1)
Прилагодливи дебелина
2)
600 D Оксфорд Најлон за издржливост
3)
Отстранлив shotshell лента
4)
Прилагодливи ремени
5)
Брз-исклучување на system
Answer : ___________________________ Note : pls оставите порака, со цел за вашиот избор за боја. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
One Size
Употреба:
Медицински
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Број На Модел На:
TGTVL045
Производот:
Лето Тактички Вест
Материјал:
600D Најлон Тешки-Должност Најлон Мрежа
Димензии:
Бесплатни големина прилагодливи половината
Бои:
ACU Црна, Typhon Highlander Mandrake БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Функција:
Водоотпорен, Висока Издржливост
Потекло:
Кина
MOQ:
1 Компјутер
Функција за :
Макбаскет, airsoft
Употреба:
СВАТ, Полицијата, Војската, airsoft, макбаскет
време на испорака:
7 дена

Со стоката дадена додека купуваат