• Новак
АЦО-388D 90L / мин 85W/70W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцето aerator меур Аквариум воздушниот компресор

АЦО-388D 90L / мин 85W/70W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцето aerator

DEN 1749.60

Достапност
Достапно за нарачка


АЦО-388 D 90 L / мин 85 W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцето
aerator меур Аквариум воздушниот компресор
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Морските електромагнетни воздушниот компресор
Напон : 220 V
Моќност : 85 W/70 W
Воздушниот притисок : >0.035 Mpa
Издувните волумен : 90 L/мин
Дистрибутер спецификации : 8 глава
Производ големина : 283*147*173 мм
Пакет големина : 25*15*17 CM
Тежина : 3.3 KG

Спецификацијата

Притисок:
Низок Притисок
Бренд Име:
ZJMZYM
моќност:
Електричен
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
АЦО-388D
Примена:
индустрија
Структура:
Воздушниот Компресор
Теорија:
Воздушниот Компресор
Гориво:
Електричен
Број На Производ:
FH061
Име на производ:
Морските електромагнетни воздушниот компресор
Напон:
220V
моќност:
85W/70W
Воздушен притисок:
>0.035 Mpa
Издувните волумен:
90L/Мин
Дистрибутер спецификација:
8 глава
Производ големина:
232*120*146 мм
Пакет Големина:
25*15*17CM
Тежина:
3.3KG

Со стоката дадена додека купуваат