• Новак
GP-80B 500L/min електрична пумпа за надувување 12V Електрични пневматски пумпи Пневматски цевка со дијаметар 20MM Макс притисок 80KPa

GP-80B 500L/min електрична пумпа за надувување 12V Електрични пневматски пумпи Пневматски цевка со дијаметар

DEN 7220.16

Достапност
Достапно за нарачка


GP-80 B 500 L/min електрична пумпа за надувување 12 V Електрични пневматски пумпи Пневматски цевка
дијаметар 20 MM Максимален притисок 80 KPa
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Спецификација :
Име : електрични пневматски пумпа
Модел : GP-80 B
Напон : 12 V
Континуираното работно време : 15 минути
Моќта линија должина : 3 M
Гумени цевка должина : 2 M
Пневматски цевка со дијаметар : 20 MM
Притисок поставите ''increment '' вредност : 1 KPA
Бучава : 67 DB/7 M
Стапка на инфлација : 500 L/min
Минимум притисок : 10 KPa
Максимум притисок : 80 KPa
Пакет големина : 22*23*37 CN
Тежина : 5 KG
Сликата покажува :

Спецификацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
GP-80B
Примена:
индустрија
Теорија:
Електрични пневматски пумпа
Структура:
Електрични пневматски пумпа
Гориво:
Електричен
Број На Производ:
FH067
Име на производ:
Електрични пневматски пумпа
Напон:
12V
Континуираното работно време:
15 МИНУТИ
Моќта линија должина:
3M
Гумени цевка должина:
2M
Пневматски цевка со дијаметар:
20mm
Притисок поставите ''increment '' вредност:
1Kpa
Бучава:
67DB/7M
Стапка на инфлација:
500L/min

Со стоката дадена додека купуваат