• Новак
SB-4 само пумпа без црева експлозија-доказ за Гориво Пумпа за Масло Пумпа, Пумпа за Вода 220V/50 Hz 880W Експлозија заштита на 50/25ММ Калибар

SB-4 само пумпа без црева експлозија-доказ за Гориво Пумпа за Масло Пумпа, Пумпа за Вода 220V/50 Hz 880W Експлозија

DEN 11952.00

Достапност
Достапно за нарачка


SB-4 само пумпа без црева експлозија-доказ за Гориво Пумпа за Масло Пумпа, Пумпа за Вода 220 V/50 Hz
880 W Експлозија заштита на 50/25ММ Калибар
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Електричен транспорт пумпа
Модел : SB-4
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 880 W Експлозија заштита
Проток : 9 кубни метри / H
Калибар : 50 / 25ММ
Impeller извоз материјал : пластика
Пумпа материјал : алуминиум легура
Раководител : 10 M
Брзина : 12000r / мин
Пакување големина : 130 * 15 * 20 CM
Тежина : 7 KG

Спецификацијата

Напон:
220V
Бренд Име:
ZJMZYM
моќност:
Електричен
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
SB-4
Структура:
Електричен транспорт пумпа
Гориво:
Електричен
Употреба:
Електричен транспорт пумпа
Теорија:
Електричен транспорт пумпа
Примена:
Електричен транспорт пумпа
Број На Производ:
FH124
Име на производ:
Електричен транспорт пумпа
Модел:
SB-4
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
880W Експлозија заштита
Проток:
9 кубни метри / H
Калибар:
50/25ММ
Impeller извоз материјал:
Пластични
Пумпа материјал:
Алуминиум легура

Со стоката дадена додека купуваат