• Новак
Крило мотоциклите 925 Sterling Silver Biker Прстен 8S001A

Крило мотоциклите 925 Sterling Silver Biker Прстен 8S001A

DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : Цврсти 925 Sterling Silver
НИ Големина : #11.25
Тежина : 15 грама. (Прибл.)
Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!
======================= Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.

Спецификацијата

Прстен Големина:
11.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
8S001
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Алатки
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат