• Новак
  • -20 %
топла продажба на мажите прстени/ plain мажите прстени/ сребрен накит

топла продажба на мажите прстени/ plain мажите прстени/ сребрен накит

DEN 1152.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка


925 sterling silver прстени за мажи
Прв Клиент,Добавувач На Основно!
Постојат многу diffrent цени за исти производи на aliexpress.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Ние нудиме најдобар квалитет со најдобра цена и услуга.Тоа е вреди секој денар од секој објект тука.
Описи :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет, Модерен стил
Состојба : вистински 925 sterling silver
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS-от или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.
3-ЕМС/UPS-от(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост(за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
За нас :
Ние имаме професионална накит дизајн тим со богато искуство инженер во накит дизајн поле. Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
HWRI31733
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
silver925
Површината Ширина:
прстен
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта

Со стоката дадена додека купуваат