• Новак
  • -39 %
Добар Квалитет Неверојатни Круг Супер Големи Диск Со Целосно Прилагодување Нерегуларни Темно Сини Кристал Прстен Коктел Забава На Жените Накит

Добар Квалитет Неверојатни Круг Супер Големи Диск Со Целосно Прилагодување Нерегуларни Темно Сини Кристал Прстен

DEN 739.00
DEN 1212.00

Достапност
Достапно за нарачка


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
Големината на прстенот врвот : 2.8 cm x 2.8 cm
Бело злато обложено со пенливи Австрија кристали
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски
За предмети :
Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање. За подетални големината на објектот, ве молиме погледнете ги нашите опис.
Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да биде малку поинаква од она што е на екранот, Заради осветлување ефект, се следи светлината & контрастот итн. па ве молиме да земете во вистинската точка што сте го добиле како стандард.
Ако не сте примени на вашиот предмет на време, или нешто не е во ред со вашиот предмет примена, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош
За превозот :
Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 48 часа од добивањето на својата расчисти исплата (со исклучок на викенди и јавни празници).
Сите предмети ќе бидат испратени до номиниран адреса предвидено од страна aliexpress. Ве молиме ни e-mail пред превозот ако било друга адреса за испорака се задолжителни.
Предмети се испраќаат од Кина преку Економски International shipping нормално,како што се Кина Пост Воздух Mail, тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена да повеќето земји
Но, понекогаш меѓународни испорака многу зависи од локацијата,царински давачки и други фактори, времето за испорака е проценет и не може да биде 100% загарантирано, тоа може да потрае и 20 дена. Времето за испорака како што следува веројатно
продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја
За повратни информации :
Ние се стремиме да заработи ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и ПЕТ STAR рејтинг од вас! Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми ако трансакцијата не ги исполни вашите очекувања пред да замине вашите повратни информации и ѕвезди! Ние го цениме вашиот одлична комуникација и бизнис!

Спецификацијата

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
kavnar
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R0440460204
Површината Ширина:
28mm
Еколошки Стандарди:
Nicke Доведе Кадмиум Слободни

Со стоката дадена додека купуваат