• Новак
30PCS Симпатична Ананас Прстени Прекрасна Ananas Прстени Едноставно Смешни Преглед Овошје Прстени за Жените Дами Партија Подароци

30PCS Симпатична Ананас Прстени Прекрасна Ananas Прстени Едноставно Смешни Преглед Овошје Прстени за Жените

DEN 1055.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот : R034 Симпатична Ананас Прстени Прекрасна Ananas Прстени Едноставно Смешни Преглед Овошје Прстени за Жените Дами Партија Подароци

Спецификацијата

Прстен Големина:
6.25
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Ананас Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
2mm,6mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Едноставна Прстени за Wome
боја:
злато/сребрен прстен
Обликот:
Симпатична Ананас Прстени
дизајн:
Ananas Прстени
Стил:
ананас прстен

Со стоката дадена додека купуваат