• Новак
  • -26 %
Одобрението за промет на големо се Меша Многу 12pcs Златна Боја Мешан Модел на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Прстени Висок Квалитет на Накит

Одобрението за промет на големо се Меша Многу 12pcs Златна Боја Мешан Модел на Мажите не ' Рѓосувачки Челик

DEN 146.00
DEN 197.28

Достапност
Достапно за нарачка


Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Ring
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Златна
Големина на : Внатрешен дијаметар : 17-21cm
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени : 12pcs (Како на сликата покажува)
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Прстен Големина На Табелата
Накит Одржување
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот И Испорака
1. Ве молиме Имајте во предвид : Ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days; тоа е побезбедно и побрзо.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата
објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да
вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
SR16*12/моб
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
Се вклопат за повеќето луѓе
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Видови:
прстени за жени
боја:
Злато
клучен збор :
Anillos
клучни зборови:
Bague

Со стоката дадена додека купуваат