• Новак
  • -25 %
WOSTU 2018 Genunic 925 Фунта Сребро Синџир Линк Simle Лице Уникатен Слободни Големина на Прст, Прстени за Жените Денот на Вљубените Подароци BKR216

WOSTU 2018 Genunic 925 Фунта Сребро Синџир Линк Simle Лице Уникатен Слободни Големина на Прст, Прстени за Жените

DEN 360.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис: На сите натпревар и едноставно моделирање секогаш им овозможува на едно лице fondle admiringly, дека прекрасна слатка насмевка лице е повеќе да ги споделите некое лице биде маѓепсана, насмевка секогаш е најубавиот фустан.
.

Спецификацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
BKR216
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Компатибилност:
Никој
Функција:
-
боја:
Сребро.
Дизајн Концепт:
Смешковците се соочи
Подарок за:
Денот на вљубените, подарок за жените , девојка
Големина на Cabochon:
0.8*0.8 cm + 0.7*0.7 cm

Со стоката дадена додека купуваат