• Новак
WT-RR016 WKT трговија на Големо со Висок Квалитет Кубни Циркон Домот Микро Отвори Накит Мода Слатководни Бисер За Жени ги Красат Прстен

WT-RR016 WKT трговија на Големо со Висок Квалитет Кубни Циркон Домот Микро Отвори Накит Мода Слатководни Бисер

DEN 2136.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-RR016 WKT трговија на Големо со Висок Квалитет Кубни Циркон Домот Микро Отвори Накит Мода Слатководни Бисер За Жени ги Красат Прстен
Точка Законик :
WT-RR016
Материјал :
Кристал,Слатководни бисер,Месинг
Големина на :
бендот во прилагодлива големина
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Сребро позлатен, Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishablec
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Дизајн :
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Спецификацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,10мм
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
WT-RR016
Метали Тип:
Никој,Месинг
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Функција:
красат
Компатибилност:
накит
Функција:
кристал, отворајќи
Метали Тип:
Месинг Со Позлатен Сребрен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат