• Новак
  • -30 %
QIMING Чиста Сребрена Пеперутка Boho Прстени за Жените Мода Лето Накит Прилагодливи Свадба Ангажман Прстен Девојки Подарок

QIMING Чиста Сребрена Пеперутка Boho Прстени за Жените Мода Лето Накит Прилагодливи Свадба Ангажман Прстен

DEN 110.00
DEN 157.92

Достапност
Достапно за нарачка


QIMING Чиста Сребрена Пеперутка Boho Прстени за Жените Мода Лето Накит Прилагодливи Свадба Ангажман Прстен Девојки Подарок
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Бренд : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребро 925
Боја Опции : Злато,Сребро.
Повод : Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг.
Пол : Жени, Жени, Жени, Девојки
925-sterling-сребро,сребро 925 накит,925 сребрен прстен,сребро 925 pendant
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $200 ,имаат екстра попуст
и Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Накит

Спецификацијата

Прстен Големина:
7
Метална боја:
925 сребрен прстен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
00000
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Бренд Име:
QIMING
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
прилагодлив
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
925 сребрен прстен
Материјал:
925 сребрен накит
925-sterling-сребро.:
OPP вреќа
боја:
сребро позлатен
зглоб прстен:
еден прстен
Женски прстен:
накит прстен
панк прстен:
свадба прстени
прстени за девојки:
прстени за жени
моден прстени:
Евтини Прстени

Со стоката дадена додека купуваат