• Новак
  • -15 %
BUTEELUVV Креативни Геометриски Midi Прстени за Жените Домот Минималистички Гроздобер Апстракт Лице Метал Зглоб Прстени Мода Накит

BUTEELUVV Креативни Геометриски Midi Прстени за Жените Домот Минималистички Гроздобер Апстракт Лице Метал Зглоб

DEN 180.00
DEN 211.20

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот
Име на производ : BUTEELUVV Креативни Геометриски Midi Прстени за Жените Домот Минималистички Гроздобер Апстракт Лице Метал Зглоб Прстени Мода Накит
Бренд Име : BUTEELUVV
Внатрешен Дијаметар : 1.7 cm
Тежина : околу 10g
Материјал : Цинк Легура
Број на модел : YSRJ004
Повод : Партија,Секојдневниот живот,Работа
Производот Ги Покажува
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рамките 2-7 дена по плаќањето, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или ЕМС превозот услуга.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Обичен Мал Пакет Плус 45-65 дена www.17track.net/en/ Кина Пост Воздух Mail 25-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-25 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање
Ви благодарам многу за избор на нас, ние се обезбеди враќање и наплата услуга : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. 2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. 3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
За Нас
Yiwu Qian Jun Накит Ко.Ltd најде во Мај 2004 година , Индустрија и трговија интеграција, е професионална додатоци manufactory. Главните производи вклучуваат ѓердани, белегзии, обетки, брошеви, прстени, keychain, итн. Производи се извезуваат во Европа, Америка, Австралија, Југоисточна Азија, на Блискиот Исток и во други земји, победи многу високи пофалби од купувачите.Ние имаме повеќе од десет години накит одлуки искуство и околу 200 одличен кадар , посветена на создавање на високо квалитетни и евтини, моден стил производи. Ние поддршка на мало ,но специјалист за среден и мал промет на големо со цел ,ќе се обезбеди најдобра цена за вас. ние си имаме свој фабрика, примерокот може да се изменуваат или да се обезбеди приближува кон нас, ние ќе го направи производ како на вашите барања.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ме прашате. Вашето задоволство е нашата услуга филозофија.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Број На Модел На:
YSRJ004
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BUTEELUVV
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Површината Ширина:
Други
Функција:
Други
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Злато
Повод:
Партија, Секојдневниот живот, Свадба
Модални Број:
прстен
Стил:
Тренди, Романтични, Гроздобер, Класика
Моден:
Прстен за Жени
Внатрешен Дијаметар:
1.7 cm
Тежина:
about 10g
Место на Потекло:
CN

Со стоката дадена додека купуваат