• Новак
  • -30 %
Накит Фенси Тибет портокал опал Сребрен Прстен--6 9#

Накит Фенси Тибет портокал опал Сребрен Прстен--6 9

DEN 403.00
DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка


не кутија

Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Број На Модел На:
накит
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Романтични
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Пол:
Жените
Материјал:
Jade
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
dingchengchanglong

Со стоката дадена додека купуваат