• Новак
  • -35 %
2017 боја 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas

2017 боја 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas

DEN 3962.00
DEN 6096.00

Достапност
Достапно за нарачка


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2* wide115*Висина 240cm, лево и десно како на сликата) Широк 240cm x Висина 260cm (вклучува две парчиња, 2* wide120*Висина 260cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide132*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide150*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide160*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.3937008 инчи Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме
Мерење
Топ Кука Висат процес
Производот Се Покаже
1#
2#
3#
4#
5#
6#
Производ вистински пукање во продавница
Купувачи се покаже
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. ви благодариме Фабрика

Спецификацијата

Големина:
W 180cm H 220cm, W 180cm H 200cm, W 220cm H 180cm, W 230cm H 240cm, W 260cm H 240cm, W 264cm H 265cm, W 300cm H 265cm, W 320cm H 265cm, W 360cm H 265cm
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Тип:
Завесата
Материјал:
100% Полиестер
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Бренд Име:
babson
Број На Модел На:
0001-65
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Дигитално Печатење
shiping:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Childre
Користење:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија

Со стоката дадена додека купуваат