• Новак
  • -49 %
Современото Дигитално Печатење во 3D Завеси За Дневна Соба и Спалната соба 3D Затемнување Завеси Парк Пејзаж Деца Соба Drapes

Современото Дигитално Печатење во 3D Завеси За Дневна Соба и Спалната соба 3D Затемнување Завеси Парк Пејзаж

DEN 3672.00
DEN 7200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина :
Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината . Ова е многу важно Ние се mustom според големина . Како да се измери :

Спецификацијата

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide280cm high190cm, wide427cm high240cm, wide310cm high250cm, wide170cm high160cm, wide380cm high240cm, wide200cm high150cm, wide260cm high240cm, wide300cm high265cm, wide700cm high270cm, wide800cm high270cm, custom size
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
XL-1
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Формат:
кука
Шаблон Тип:
дрво мост
Сезоната:
пролет /лето /есен /зима
Повод:
спалната соба/дневна соба/кујна/ деца соба
Производи име:
чиста завеси,завеса за соба,прозорец затемнување завеса

Со стоката дадена додека купуваат