• Новак
Новиот модерен минималистички со висока прецизност за печатење дневна соба целосно затемнување завеси спална соба

Новиот модерен минималистички со висока прецизност за печатење дневна соба целосно затемнување завеси спална

DEN 1236.96

Достапност
Достапно за нарачка

Клиентот треба плати врати превозот цена.
Задоволство Загарантирана
Наша цел е да ги задоволи клиентите.
Кога сте задоволни со мојата објекти и услуги, благодарение да се даде позитивни повратни информации и пет ѕвездички стапка , и јас ќе го оставам исто така, ви благодариме !
.
Сега, Зачувам поддржува начини на плаќање : со Кредитна картичка.
- Песна за испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
qianmi

Со стоката дадена додека купуваат