• Новак
  • -0 %
Модерен минималистички спалната соба дневна соба затемнување завеси заврши на резолуцијата Кинески Чиста постелнина везени завеси

Модерен минималистички спалната соба дневна соба затемнување завеси заврши на резолуцијата Кинески Чиста постелнина

DEN 1714.00
DEN 1714.08

Достапност
Достапно за нарачка

Цената е за едно парче големина 1m(ширина)*2. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
За Купувачите
- Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.usally други само треба 3-7days .Ако изберете завеса , тогаш цената вклучува едно парче на завесата.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
b

Со стоката дадена додека купуваат