• Новак
  • -10 %
Elnorbridal Вистински Фото Евтини Црвено Кратко Пром Фустани 2017 Душо Формално Вечер Фустан Vestido Де Феста Curto Мини Партија Фустани

Elnorbridal Вистински Фото Евтини Црвено Кратко Пром Фустани 2017 Душо Формално Вечер Фустан Vestido Де Феста

DEN 2981.00
DEN 3312.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според слика,па тоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.Ако сте со нарачување custom-големина фустан, тоа е особено важно за да ја добиете вашата мерења точно во право. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговара Фустани или облека која не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат.
Се препорачува
Евтини Црвено Кратко Пром Фустани 2017 Душо Формално Вечер Фустан За Жените Vestido Де Феста Curto Мини Партија Фустани
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна **ве Молиме Имајте во предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Како нашите фустани и облека е направен со дополнителни ткаенина во шевовите, можете да направите мали приспособувања на локално се прилагоди, на свој трошок. П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Проверка на реалните мерења во нашата големина на табелата и споредувајќи ги на вашиот сопствен мерењата пред ставање на вашата цел е на најдобар начин да се избегне големина грешки. Политика на враќање : ве молиме имајте во предвид : ние не наплата на превозот надомест,сите на превозот надомест треба u плати се надеваме дека за да биде сосема задоволни со купувањето,па ние го прифаќаме врати, размена,или да се вратат ако фустанот имаат проблеми со квалитетот. Добивање на професионално мери е најсигурен начин за да се обезбеди финален производ ќе достигне совршено прилагоден. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Ќе фустан изгледа токму како што се прикажани на сликите? А : ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според сликата,па затоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.

Спецификацијата

боја:
Злато, Сива, Зелена, боја на слонова коска, Розова, Црвена, Бела, Жолта, Шампањ, прилагодено боја
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ELNORBRIDAL
Број На Модел На:
Vestido Де Феста Curto
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex,Памук,Rayon
Деколте:
Душо
Половината:
Природни

Со стоката дадена додека купуваат