• Новак
  • -15 %
проектор светилки сијалица за Benq MP515 MP515ST MP525 MP525ST MS500 MX501 MS500+ MS500H MP526 MP575 MP576 FX810A IN102 СРЕЌЕН BATE

проектор светилки сијалица за Benq MP515 MP515ST MP525 MP525ST MS500 MX501 MS500+ MS500H MP526 MP575 MP576

DEN 1387.00
DEN 1632.00

Достапност
Достапно за нарачка


Тип : Compatible Projector Светилка (CB)
Дел Број : SHP132
Компатибилен со : MP515 MP515 ST MP525 MP525 ST CP-270 MS500 MX501 MS500+ MS500 H MP526 MP575 MP576 FX810 A IN102
Wattage : 220 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Спецификацијата

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
SHP132
Wattage:
200W
Тип:
Компатибилен проектор крушка светилка
Гаранција:
180 дена

Со стоката дадена додека купуваат