• Новак
  • -18 %
сијалица замена проектор светилка на ЕЗ.JBU00.001 со светилка сопственикот за X110P X1161P X1261P VIP180 0.8 E20.8 happybate

сијалица замена проектор светилка на ЕЗ.JBU00.001 со светилка сопственикот за X110P X1161P X1261P VIP180 0.8

DEN 905.00
DEN 1104.00

Достапност
Достапно за нарачка


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и run-time,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Исто така,ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по услуга, Ако имате било какви технички,оштетени,или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас за ПОБРЗО,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Тип : Компатибилни Голи Светилка (CB)
Дел Број : EC.JBU00.001
Компатибилен со : X110 P X1161 P X1261 P
Wattage : VIP180 W 0.8 E20.8
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
A. MOQ : 1piece-парчиња
Б. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.
Г. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
A. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. Оригинални Голи Светилка (ОБ);
В. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D. Компатибилен Голи Светилка (CB).
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да се разговара со вас.
Б. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на секој проблем!
A. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
Б . За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
В . За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
D. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Спецификацијата

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
ЕК.JBU00.001

Со стоката дадена додека купуваат