• Новак
Компатибилен Гола Сијалица 5J.J2G01.001 за BENQ PB8253 Проектор Крушка Светилка без домување

Компатибилен Гола Сијалица 5J.J2G01.001 за BENQ PB8253 Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 2640.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J2 G01.001 за BENQ PB8253 Проектор Светилка Светилки без домување КРИЕШЕ : Меркур Светилки is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Број на Модел : 5 J.J2 G01.001 за BENQ За нас : Производителот Припаѓаат на : Компатибилност Компатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q PB8253 се Користи : бизнис,училиште,образование,дома Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен Со Станбен или не : без домување Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки.ви благодариме.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Однапред ви благодариме. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.
2.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. инаку ние не прифаќаме тоа
3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња

Спецификацијата

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
5J.J2G01.001 за BENQ

Со стоката дадена додека купуваат