• Новак
  • -10 %
12/24V Дизел генератор Масло мерач на притисок

12/24V Дизел генератор Масло мерач на притисок

DEN 605.00
DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка


Дизел генератор масло мерач на притисок
1.работен напон од 12/24v DC Опција , ве молам да ми кажете што треба 12 V или 24 V .
2.мерен опсег 0-1 носители.0 Mpa
3.монтажа дупки 55мм
4. со осветлување

Спецификацијата

Dial Дијаметар:
2 - 3.9 Инчи
Бренд Име:
SHALUO
Дисплеј Тип:
Аналогни
Број На Модел На:
24v
Макс Мерен Опсег:
100 - 149 PSI

Со стоката дадена додека купуваат