• Новак
  • -10 %
Климатизација Ладилни Притисок Мерач R22 R410 R407C R404A R134A

Климатизација Ладилни Притисок Мерач R22 R410 R407C R404A R134A

DEN 1468.00
DEN 1631.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
SP
Макс Мерен Опсег:
150 - 199 PSI
Dial Дијаметар:
2 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
SPD-51k
боја:
сина или црвена
Напојување:
внатрешни 4.5 V батериско напојување/ надворешни 5VDC за напојување
Излез impddance:
Макс 300Ω
Преголемиот притисок:
1.3 временски распон
Притисок Опсег:
-0.1~5MPa
Статичка точност:
0.1%F. S (Модел)
Ладилни тип:
R22 R410 R407C R404A R134A

Со стоката дадена додека купуваат