• Новак
  • -9 %
Волна Почувствува Излет String Гроздобер Лабава Лист Refillable Спирала Лаптоп A5 A6 A7 Млечни Filofax Мемо Патување Весник Дневни Notepad

Волна Почувствува Излет String Гроздобер Лабава Лист Refillable Спирала Лаптоп A5 A6 A7 Млечни Filofax Мемо

DEN 270.00
DEN 296.64

Достапност
Достапно за нарачка

Волна Почувствува Излет String Гроздобер Лабава Лист Refillable Спирала Лаптоп A5 A6 A7 Млечни Filofax Мемо Патување Весник Дневни Notepad ПРОМОЦИЈА НА ЗА ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ!!! Маска Материјал : Волна Почувствува Страна Обврзувачки Режим : лабава лист Со Заклучување : Без Употреба : Подарок/Travel Весник Големина : A5 A6 A7 Тип : Состав Книга
Опис На Производот
А5 & A6 & О7 Лаптоп, Планер, Патување Journal 2 бои
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Големина околу : A5 24.3* 17.5* 2.5 cm A6 19.5* 12.5 * 2.5 cm О7 : 15*10.5*2.5 c m
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Го цениме вашето разбирање на аберации се должи на разликата меѓу различните екранот.
Љубезно, истакна додатоци во слики како што се лепенки, пенкала, ленти и слично. НЕ се вклучени.
Постојат два опција за овој производ : Опција 1 е ПОКРИЕ САМО, не постои вметнете хартија за тоа. Опција 2 е ЛАПТОП СЕТ, постои 80 листови внатрешна хартија внатре која содржи 20 листови * 4
Или, можете да го купите одделно подолу :
Гроздобер Планер на Патување Весник лаптоп
Хартија материјал, безбеден и здрав за човечкиот организам и животната средина материјал училиште материјали
Топ Сосема Нов
Модел Не NPNB-170 X
Модел : А5 & A6 & О7
Функција : Лаптоп / Подарок.
Почитувани^_^ Мислиме дека Можеби Ќе Треба Работи Подолу : УСД $4.68 УСД $6.7~32.9 УСД $4.18 УСД $6.16 УСД $2.88 УСД $5.78~9.88 УСД $1.74 УСД $1.74
Ние верува, simpleness е суштината на животот!

Спецификацијата

Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Број На Модел На:
NPNB-170X
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Бренд Име:
Harphia
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
80 лист(ако е избран)
Маска Материјал:
волна почувствува
боја:
црна, сива зелена црвена
Обликот:
string еластичен
Големина:
A7 A6 A5

Со стоката дадена додека купуваат