• Новак
  • -25 %
DOITOP Автомобил Безжична Bluetooth Аудио Музички Приемник 3,5 мм ПОМОШЕН Конектор за Авто-Стерео Звучник Адаптер За iPad паметен Телефон А3

DOITOP Автомобил Безжична Bluetooth Аудио Музички Приемник 3,5 мм ПОМОШЕН Конектор за Авто-Стерео Звучник Адаптер

DEN 391.00
DEN 521.28

Достапност
Достапно за нарачка

DOITOP Автомобил Безжична Bluetooth Аудио Музички Приемник 3,5 мм ПОМОШЕН Конектор за Авто-Стерео Звучник Адаптер За i Pad паметен Телефон А3
Опис :
Ова е 1 buc нови 3,5 мм Помошен надвор bluetooth приемник кој одговара на било кој автомобил со 3.5 мм Помошен во. Со овој примачот, можете да го играте на вашиот мобилен телефон, или други уреди овозможено со bluetooth функцијата и да го слушнете песни безжично преку вашиот домашен стерео или автомобил 3,5 мм јазик. Со овој приемник, да не се мачат со кабел проблемот повеќе, стави звучници каде сакате, седат назад и да го слушнете.многу пријатно и полесно.
Карактеристики :
Големина : 7.3 cm*2.5 cm*1.3 см
BT Верзија : 3.0 EDR
BT Протокол : HSP/HFP/A2 DP
Фреквентен Опсег : 2.4-2.4835 GHZ
На далечина : 10-15 МИЛИОНИ
Полнење На Текст Vilt. : DC 5 V
Работа на Пат : 4 часа по полнење 1.5 часа
Пакет листата :
1 Buc x 3,5 мм Bluetooth Приемник
1 Buc x USB Кабел
8461

Спецификацијата

боја:
Црна, Бела
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v3.0
Интерфејс:
3.5 mm
WIFI Стандард:
2.4 G
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Содржина:
Аудио И Видео
Бренд Име:
DOITOP
Функција:
Никој
Поддржува AAC:
No
Број На Модел На:
Bluetooth Приемник
Поддршка Apt-x:
Yes
Пакет:
No
Звук Песна:
Двојно
Безжична Тип:
Bluetooth
Type1:
Автомобил Безжична Bluetooth Аудио Приемникот
Type2:
3.5 mm ПОМОШЕН Приемник Адаптер
type3:
Bluetooth Звучник Адаптер
type4:
За Аудио iPad Телефон Говорникот
type5:
Безжична Bluetooth Аудио Адаптер

Со стоката дадена додека купуваат