• Новак
MG12/53-Z ( MG12-53/G6) Burgmann Гума Подолу Механички Заптивки за Пумпи со G6 Стационарни Седиште (Материјал:SiC/SiC/VITON)

MG12/53-Z ( MG12-53/G6) Burgmann Гума Подолу Механички Заптивки за Пумпи со G6 Стационарни Седиште (Материјал:SiC/SiC/VITON)

DEN 1488.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ви треба добра итно, ние исто така, обезбеди изразат начин(EMS, Fedex и DHL). Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.ние секогаш при тука! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.,Ltd) е професионална производител на Механички Фоки и висока прецизност лежишта ,главните производи се Механички Фоки, Вода/Хемиски/Автомобилот Стр umps Фоки, Тенок Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Аголна Контакт Топката Лежишта, Еден Начин Спојки Лежишта итн Нашите производи се користат за Вода, Пумпи,Хемиската Пумпи, Роботика,CNC Машина Алатки,Можете да најдете вашата потреба во нашата продавница, сите производи тука се и Меѓународните општи делови ,Контактирајте со нас преку Skype / e-mail / Whatsapp кога ти треба помош,благодарение : ) .2 MPa
Брзина : ≤10m/s Еквивалентно на : • Burgmann MG12 печат • Flowserve Pac-Печат 192 • Hecker HN 410 KU • Roten L3 K Материјали • Стационарни Прстен(Керамички/Si C/TC)
• Ротари Прстен(Carbon/Si C/TC)
• Средно Печат(NBR/EPDM/VITON)
• Пролет и Други Делови(SUS304/SUS316)
Компанијата Информации
TLANMP (TMP машини Делови Co. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Тоа зависи од дестинацијата. Повратни информации политика : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Примена
Датум
ОПЕРАТИВНИ ОГРАНИЧУВАЊА
Температура : -20°C~+120°C
Притисок : ≤1. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Плаќање Зачувам е нашата preferabe метод на плаќање, што е безбедноста за вас. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Се надеваме дека ќе може да го оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди.
MG12/53-Z (MG12-53/G6) Burgmann Гума Подолу Механички Заптивки за Вратило Големина 53mm Пумпи (Si C/Si C/VITON) Гума Подолу Печати Серија Burgmann Механички Печати MG12 Серија Број на Модел на MG12/53-Z Вратило Големина 53mm Вовед
MG12 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне
поставување на должина L1k според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60.

Спецификацијата

Бренд Име:
TLANMP
Стил:
Подолу Печат
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MG12/53
Место на Потекло:
Кина
Примена:
вода, пумпи
Стандард:
Орел Burgmann
Печат Материјал:
SIC/SIC/VITON
Седиште:
G6
Печат Тип:
Еден Пролет Печат

Со стоката дадена додека купуваат