• Новак
80K24A003S задната врата се префрлите и на камерата за suv soueast DX3

80K24A003S задната врата се префрлите и на камерата за suv soueast DX3

DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : задната врата се префрлате и камерата
Бренд Име : KLORY БРЕНД
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Големина на : 150*100*80 ММ
Објектот Тежина : 0.3 kg
ДЕЛ NO.:80 K24 A003 S
MAND ВО КИНА
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !

Спецификацијата

Бренд Име:
KLORY
Број На Модел На:
1
Материјал:
1

Со стоката дадена додека купуваат