• Новак
Вистински Bubee Автоматско Новороденче Хранење Двоен Електричен Градите Пумпа Млеко Пумпи со Млеко Шише Ладна Топлина Подлога за Мајките

Вистински Bubee Автоматско Новороденче Хранење Двоен Електричен Градите Пумпа Млеко Пумпи со Млеко Шише Ладна

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


Вистински Bubee Автоматско Новороденче Хранење Двоен Електричен Градите Пумпа Млеко Пумпи со Млеко Шише Ладна Топлина Подлога за Мајките
Карактеристики Мајка е најдобар избор, непречено вовлечени без проблеми, безбедно, удобно и здрави.
PP материјал, суровини, не содржи штетни материи.
Висока температура отпорни, лесен за чистење, повеќе побезбедно.
Повеќе напојување режим, поддршка на компјутер, полнење богатство, адаптер за напојување.
Ниска моќност, малку вибрации, ниско ниво на бучава, непречено водење
Мал и лесен, лесно за чување и носат додека се случува надвор.
Како да го користите :
Притиснете на прекинувач потоа внесете 90 секунди лачат режим, системот ќе се зголеми цицање сила постепено се додека acquiescent сила. Мајките можат да притиснете знакот плус и минус знак, за прилагодување на соодветен сила.
Притиснете во режим botton и режим може да се промени, црвено светло, додека масажа режим, зелено светло за а цицање млеко режим.
Постојат 18 начини на цицање млеко, кога долго притиснете го знакот плус или минус знак, црвено светло или зелено светло долго искри кога поставување достигнува највисоката или најниската брзини.
Answer : ___________________________ Note :
Оваа градите пумпа е многу лесен за користење и упатството за корисникот е во Кинески, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни каже. Предмет Тип : Ракот На Пумпи
Материјал : BPA Free
Напојува извор : Електрични
Облик/Шаблон : Цврсти
Пакет тежина : 0.734 kg
Производ големина (L x W x H) : 10.00 x 8.00 x 18.00 cm / 3.94 x 3.15 x 7.09 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 19.00 x 11.00 x 20.00 cm / 7.48 x 4.33 x 7.87 инчи
Пакет Содржина : - 2 x Градите Пумпа, 2 x Шише Млеко, 1 x USB Кабелот за Напојување, 1 x-Домаќин, 2 x Долго Слама, 2 x Ладно Топлина Подлога, 1 x Лист на Налепница

Спецификацијата

Тип:
Градите Пумпа Додатоци
Бренд Име:
Вистински Bubee
Број На Модел На:
двоен електричен градите пумпа
Материјал Функција:
BPA Free,Phthalate Слободни
Материјал:
П. П.
Тип:
Градите Пумпа
боја:
Полна Боја
производ тежина:
0.682 kg
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
Електричен

Со стоката дадена додека купуваат