• Новак
  • -10 %
1pc*4LEDs База Светлина Кристално Стакло Транспарентни Објекти на Екранот шарени Круг Стојат База светлина АА батерија opertaed бела боја

1pc*4LEDs База Светлина Кристално Стакло Транспарентни Објекти на Екранот шарени Круг Стојат База светлина

DEN 294.00
DEN 326.40

Достапност
Достапно за нарачка

1 Компјутер/Многу Бесплатен превозот! АА Батерија за Електрична Божиќ Партија Декорација Led Светло База За Кристал Вазни
Одличен нов објект за да го подобрите изгледот на било табела оркестарот со Батеријата Светлина Плоча.
Само светне аранжман од под. Освен за трошоци со тоа што не има да се купи батерија една системот, ако планирате за користење на тоа неколку пати, или ако сакате да ги користите преку само место во нови батерии, без наплата време е потребно. Или да се купи акумулатори и потоа ги користат одново и одново.
Само притиснете го копчето за мали копче од страна за да се вклучи-исклучи. Ќе останат осветлена од 12+ часа силна. Лесно може да се одржи 25 фунти. Аранжманот не се вклучени.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
White base, Black base
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
AG3
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Должина:
1inch
Гаранција:
една година
Карактеристики:
АА Батерија за Електрична Божиќ Партија Декорација Led Светло
Извор На Светлина:
LED Светилки
Музика:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
KS-CB-009
Приклучете Го Опашка:
No
Големина:
4 широк, 1.1висок
Материјал:
ABS Телото + ЕВА Мат на врвот+3pcs Силикон точка носителот на дното
боја:
бела/топло бела
Батеријата:
3 X AA (не се вклучени),трае повеќе од 48Hrs
База на боја:
бела боја /црна боја
Работат Време:
трае повеќе од 12hours
Пакување:
1pcs/кутија, 100pcs /картон
Тежина:
110grams
Примена:
Свадба, забава и било кој Настан прилики
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Со стоката дадена додека купуваат