• Новак
  • -15 %
трговија на големо!!!1pcs Magpies & Сончоглед (ZX954) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

трговија на големо!!!1pcs Magpies & Сончоглед (ZX954) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 624.00
DEN 733.44

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.4x7.4x3.2cm (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. 2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. 3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. 4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки. превозот : 1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Спецификацијата

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
ZX954
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина На:
(L*W*H)7.4x7.4x3.2cm(приближно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат