• Новак
2 парчиња самолепливи се справи со Заклучување на Вратата Заштитна шок Подлога за Исклучување на Вратата Fenders со кука Ѕид Налепници Дома Декорација Додатоци

2 парчиња самолепливи се справи со Заклучување на Вратата Заштитна шок Подлога за Исклучување на Вратата Fenders

DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


Почитувани Купувачи,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни со
нашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателни
менаџмент. ви благодарам многу.
Креативни морон задна врата на ѕидот се сруши перници се Справи со Заклучување на Вратата Заштитна Подлога за Заштита на Ѕидот се Држи дома бебе безбедност
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Квалитетот на силиконски материјал, животната средина и здравјето, цврстина, морон дизајн.
3.Сите видови на предмети може да биде adsorbed на површината на влијание, вибрациона бучава, со цел за подобро да ја заштитите предмети.
4.Направен од силикон материјал, доаѓа со viscose, добра адхезија, со кука, погоден за врати, прозорци и др.
Пакувањето на производот :
2 x вратата Заштитна Подлога (боја испратени по случаен избор)
Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам.

Спецификацијата

Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Futon
Број На Модел На:
zuan596
Класификација:
За Ѕид
Шема:
вратата затка
Функција:
Избегнување на судир
Тема:
Апстракт
Број На Модел На:
Задебелување На Ѕидот За Исклучување На Врата
Вратата Ѕид Налепница:
Заклучување На Вратата Заштитна Подлога За Заштита На
Употреба:
бебе безбедност
Име:
Ѕидот се сруши подлога
Функционална:
Заштитен Ѕид
Производот:
Дома декорација додатоци

Со стоката дадена додека купуваат