• Новак
  • -14 %
CCCP Симбол Шорцеви за Мажи Ѕвезда и Sickle со Џеб Памук Мажите е Сосема Облека 2017 Секојдневен Улица Носат Плус Големина

CCCP Симбол Шорцеви за Мажи Ѕвезда и Sickle со Џеб Памук Мажите е Сосема Облека 2017 Секојдневен Улица

DEN 619.00
DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка


Прирачник за мерење поради различни индивидуални техники на 1-3cm грешка е normalnot квалитет проблем. Ако не сте сигурни за големината ве молиме да ги споделите со нас вашата тежина, висина и половината Информации ект, така што ние можеме да ви помогне да се избере правилната големина.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Бренд Име:
ЕЈМИ COULEE
Декорација:
Шема
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Shorts
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
DK093M
Одговара Тип:
Директно
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Со стоката дадена додека купуваат