• Новак
  • -25 %
QINSIR 2017 Лето Тексас Шорцеви Машки Фармерки Мажите Жан Шорцеви Mens Одбор Шорцеви Плус Големина Секојдневен Памук Директно Панталони трговија на Големо

QINSIR 2017 Лето Тексас Шорцеви Машки Фармерки Мажите Жан Шорцеви Mens Одбор Шорцеви Плус Големина Секојдневен

DEN 825.00
DEN 1099.20

Достапност
Достапно за нарачка


Мерење разлика од 1-3cm, pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерења се наведени во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.
Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Knee Length
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Бренд Име:
QINSIR
Декорација:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат