• Новак
  • -33 %
2018 Лето Нова Маскирна Mens Товар Шорцеви Добар Квалитет Чист Памук Zomer Korte Broek

2018 Лето Нова Маскирна Mens Товар Шорцеви Добар Квалитет Чист Памук Zomer Korte Broek

DEN 933.00
DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
30, 32, 34, 36, 38, 40
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Бренд Име:
WSDyke
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
РАБОТА-BWC2778
Декорација:
Шема
Стил:
Повик
Должина:
Shorts
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Шаблон Тип:
Кавер -
Известување:
Пакетот е без појас

Со стоката дадена додека купуваат