• Новак
  • -5 %
3D КРАЛ и Кралица големина Плажа постелнина поставува ватенка прекривки покрие bedspreads кревет во кеса листови спалната соба лен памук маслени

3D КРАЛ и Кралица големина Плажа постелнина поставува ватенка прекривки покрие bedspreads кревет во кеса листови

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Достапност
Достапно за нарачка


постелнината во собата,постелнина,чаршаф,прекривки маска,кревет маска,лен,креветот наместен,постелнина поставите кралицата големина,bedspread,постелнина,кревет плочи,листови,прекривки покрие сет,bedsheet,постелнина сетови,памук кревет листови
Топла Продажба :
Еден сет постелнина вклучува 1 прекривки/ватенка маска, 1 чаршаф и 2 pillowcases. Без утешителот.
Материјал : 100% памук
Големина : queen-size
Стил : рамен лист
4pcs= 1 ватенка маска + 1 кревет лист + 2 pillowcases
Кралицата Големина
( 5-6 метри кревет) :
Ватенка на корица : 200x230cm
Чаршаф : 250x250cm
Перница опфаќа : 48x75cm x2
Кралот Големина
( 5-6 метри кревет) :
Ватенка на корица : 220x240cm
Чаршаф : 250x270cm
Перница опфаќа : 48x75cm x2
Еден сет вклучува 1 прекривки/ватенка маска, 1 чаршаф и 2 pillowcases. Без утешителот.
Влакна реактивен боја
Најдобра боја за памук се споредат со сите намена бои?
*Поздрав за кожата.
*Помек од сите намена бои.
*Бои многу посветла и живописни и долготраен
Услови за користење на услугите
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на меѓународните пратки се должи на разликите на царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме да се напомене дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе не вратат shpping трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите custmers најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било Rconditions. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе се одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.
Големината или да Одговара на Прашања
Како големина за Цар-големина или Кралицата-големина варира во секоја земја, купувачот се очекува да се провери дали собата одговара на вашиот кревет според големини што се предвидени во ставка опис пред да купите. Ако најдете на собата не е погодна за вашиот кревет или имате прашања, ве молиме контактирајте не директно.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја и рефлексија на набљудувачите, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Број 1097

Спецификацијата

Големина:
Full, King, Queen, 180x200cm, 160x200cm, 140x200cm
Ткаенина Густина:
133 * 76
Бренд Име:
FishStarHerb
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Шема:
Обична Обоена
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Техника:
Ткаени
Тежина:
3
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Twill
is_customized:
No
Број На Модел На:
плажа постелнина
Употреба:
Дома
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Со стоката дадена додека купуваат