• Новак
  • -7 %
Обичај Pillowcase Покрие Natsume е Книга на Пријатели Срце Облик патент Перница Покрие Најдобар Подарок Големина 41x36cm,47x42cm

Обичај Pillowcase Покрие Natsume е Книга на Пријатели Срце Облик патент Перница Покрие Најдобар Подарок Големина

DEN 179.00
DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Детали за производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер. Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Применливи Луѓе : Универзална Употреба : декоративни Со основни или не : само маска, не вметнете Шаблон тип : print Тоа е zippered перница случај. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат на 60 целзиусови степени . Answer : ___________________________ Note : 1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2.Како прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-2cm грешки во мерењето.Ви благодариме!
1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. 3. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 4. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Перница случај, перница, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, pillowcases, памук / полиестер, pillowcase, 3d pillowcase, литвански pillowcase, автомобил pillowcase, карактер, навлаки за дома декор, аниме перница случај, навлаки, pillowcases декоративни перници

Спецификацијата

Големина:
41x36cm one side, 41x36cm two sides, 47x42cm one side, 47x42cm two sides
Број На Модел На:
727
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Стил:
Аниме
Непристојни Слика:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Употреба:
Дома
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
Обликот:
Срце Облик
Големина:
41x36cm,47x42cm
Стилови:
Модерна
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
боја:
Како се покаже слика
Печати:
една страна/двете страни
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Natsume е Книга на Пријатели

Со стоката дадена додека купуваат