• Новак
  • -12 %
Нови Пристигнување Аниме Наруто Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие A815

Нови Пристигнување Аниме Наруто Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница

DEN 185.00
DEN 210.72

Достапност
Достапно за нарачка


Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите еден-двострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) 18x18inch (45x45cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) Правоаголни големина : 14 X18inch(35 X45cm) 16 X24inch(40 X60cm) 18 X30inch(45 X75cm) 20 X30inch(50 X75cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница на сликата подолу се потребни за да се покаже ефектот на слика, не за продажба на стоки!! (Само продаде pillowcases).

Спецификацијата

Големина:
20X20cm one sides, 35X35cm one sides
Бренд Име:
shunqian
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
Ткаенина Count:
40
тема count:
400TC
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обична Обоена
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат