• Новак
  • -6 %
Бесплатен превозот 3d луѓето да падне во љубов 1 прекривки покрие&2 навлаки близнак/full/кралицата/кралот/super king size душо сет постелнина

Бесплатен превозот 3d луѓето да падне во љубов 1 прекривки покрие&2 навлаки близнак/full/кралицата/кралот/super

DEN 3609.00
DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


Сет вклучува :
Близнак/Full/Кралицата/Кралот/Super King Size :
3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 2 парчиња навлаки. (Оваа низа не ги вклучува утешителот&чаршаф) Близнак големина
ватенка покрива 150*200 CM
pillowcase 50*70 CM*2
Целосната/Кралицата големина
ватенка покрие 200*225 CM
pillowcase 50*70 CM*2
Кралот големина
ватенка покрие 240*225 CM
pillowcase 50*70 CM*2
Супер Цар големина
ватенка покрие 260*225 CM
pillowcase 50*70 CM*2
Миење :
машина перат - Без хемиско чистење - Користете благ сапун - хлор - Кул железо ако е потребно.
Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.
Пакет :
еден сет во едноставни Поли Торба
Answer : ___________________________ NOTE : Откако плаќање,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.
Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само. Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на производот може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
Кога ќе го примите пакетот, ќе треба да се стави на утешителот во утешителот/прекривки опфаќа, eash да се мијат и заштита на вашиот утешителот да се задржи подолго време, а вие може исто така да се стави на вашиот сопствен утешителот/прекривки/ ватенка во утешителот капак.
Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
Технологија : Напредна технологија на печатење и боење.Не содржи никакви хемиски состав, ефикасно спречување на средина за размножување на бактериите.

Спецификацијата

Големина:
Full, King, Queen, Twin, Super King
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри)
Шаблон Тип:
Луѓе
Количина:
3 еез
Ткаенина Count:
80
одделение:
квалитет
Тежина:
2kg
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Број На Модел На:
близнак/full/кралицата/кралот/super king
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Стил:
Западен
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Дигитално Печатење

Со стоката дадена додека купуваат