• Новак
  • -25 %
Европа Стил Шарени Птица Маслото Памук, Лен Домашна Маска Кревет Pillowcases Мода Фрли Перница Опфаќа Насловна&Градина

Европа Стил Шарени Птица Маслото Памук, Лен Домашна Маска Кревет Pillowcases Мода Фрли Перница Опфаќа Насловна&Градина

DEN 180.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
тема count:
100TC
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
Pillowcases
Непристојни Слика:
No
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MAIYANGFANG
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
lax

Со стоката дадена додека купуваат