• Новак
  • -35 %
LOSICOE-18 Plaid Супер Меки Топло Корални Руно Ќебе Дебели Фланелен боксери Ќебиња Листови Крпи Софа Кревет Текстилни 150X200 CM

LOSICOE-18 Plaid Супер Меки Топло Корални Руно Ќебе Дебели Фланелен боксери Ќебиња Листови Крпи Софа Кревет

DEN 1248.00
DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка

Памук тепих тенко ќебе bay прозорец троседот крпа ќебе кревет покрие соба спална соба тепих tapestry Применливи простор : кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет Тип на чистење : средства за чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат Продажба : Заврши тепих Облик : Правоаголник е Применливо сезона : зима Ќебе тип : корални тепих и Собирање : 2% -3% Стил : едноставен и модерен Модел : фабрика цвеќиња Тепих големина : 150 X200 CM Процес : ткаење машини Материјал : полиестер Грижа пристап : 1, првичната употреба суво миење со вода 2, машина перат нежно 3, не може да се користи кајгана Удобно кожата-пријателски, не косата, не исчезнат

Спецификацијата

Големина:
150X200 CM
Ткаенина Count:
80
Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина
тема count:
400TC
Број На Модел На:
s11
Шема:
Извезена
Техника:
Плетени
Бренд Име:
LOSICOE
Материјал:
Полиестер
Стил:
едноставен и модерен
Продажба:
Заврши тепих
Обликот:
правоаголник
Тепих Големина:
150X200 CM
Процесот:
Ткаењето машини
Материјал:
Полиестер
Тип на чистење:
чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат
Применливи Простор:
кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет

Со стоката дадена додека купуваат