• Новак
  • -15 %
Свила Постелнина Поставите 4pcs Луксузен Mulberry Чиста Печати Мека Свила Многу Големини Прекривки Покрие Pillowcase Рамен Лист ls2107

Свила Постелнина Поставите 4pcs Луксузен Mulberry Чиста Печати Мека Свила Многу Големини Прекривки Покрие Pillowcase

DEN 13464.00
DEN 15840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Топла Продажба :
метар метар метар
Пердув :
Име : 100% свила beding поставите 4pcs, #ls2107
Материјал : 100% mulberry свила ,
Тежина : 16.5 mm
Ширина : 114cm/45inch
Вклучувајќи : 1pc свила прекривки, како слики ,
1pc рамен лист, полна боја, како слики,
2pc оксфорд перници, двете страни свила, флорални боја, како слики,
Големина Информации : 1inch=2.54 см, дозволете±2cm
Стил :
1. На свила постелнина собата е направен од 100% mulberry свила ширина 114cm/45inch.
2. На прекривки покрие со скриен патент.
Постојат цвест во прекривки капак. ( Жица во задната страна е рамна и мазна,немојте да се грижите за вашиот сон .)
(Според различни големина,жица може да биде во средината,тоа е, исто така, може да биде во двете страни.)
3. Постојат цвест во станот на состојба. ( Жица е рамна и мазна,немојте да се грижите за вашиот сон .)
(Според различни големина,жица може да биде во средината,тоа е, исто така, може да биде во двете страни.)
4. Отворањето на pillowcase е плик форма. Посебна цел : Ние може да произведе свила постелнина според вашето барање големина. Ние, исто така, имаат и други бои, од свила постелнина поставени во нашата продавница, ако сакате други бои,ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Акции : Ние, исто така, ги продаваат во Кина,па ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате во случај тоа е надвор од акциите,ви благодарам.
Свила За Нега На Настава
· Рачно перење, или машина за миење ладно во деликатна циклус, одделно од други предмети.
· Висат сува, или ладен воздух машина сува.
· Ве молиме не го изложувајте свила под силно сонце.
Детали : 1.На прекривки покрие 1pc и рамен лист 1pc : 2.На pillowcase 2 парчиња како на сликите подолу :

Спецификацијата

Големина:
Full, King, Queen, Twin, Size B, Size A, Size C, Size D, Cal.King
Апликација Големина:
2.5 m (8 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.2 m (4 метри),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри),2.8 m (9 стапки),1.0 m (3.3 нозе)
Ткаенина Густина:
200 * 200
одделение:
квалитет
Количина:
4 парчиња
is_customized:
Yes
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Стил:
Обична
тема count:
≥600TC
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Печатени
Пополнување:
Свила
Ткаенина Count:
80
Број На Модел На:
ls2107
Материјал:
100% Свила

Со стоката дадена додека купуваат