• Новак
  • -22 %
Најдобри Индиски Модел Pillowcase Свадба Декоративни PillowCover Обичај Подарок За (Две Страни) Печатени Навлаки A9.30

Најдобри Индиски Модел Pillowcase Свадба Декоративни PillowCover Обичај Подарок За (Две Страни) Печатени Навлаки

DEN 299.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за себе или за вашите најблиски.
Карактеристики на производот : Brand New 1 PC Перница Покрие Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата. За нега на настава : машина мие и се исуши. Употреба : ова се фрли перница покрие/перница маска е добра за двете внатрешна и надворешна декорација, идеален за ставање на троседот,чаир,кауч,кревет,прозорец на седиштето или со автомобил. Плоштад големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14x14inch (35x35cm) 16x16inch (40x40cm) 18x18inch (45x45cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) Правоаголни големина : 14 X18inch(35 X45cm) 16 X24inch(40 X60cm) 18 X30inch(45 X75cm) 20 X30inch(50 X75cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.8-1.2 инчи) отстапување. 1. Производот не вклучуваат перница внатрешна! 2. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. 4 .Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Перница во следните pillowcase се бара да покажат саканиот ефект, реалната продажба на производи кои не ги вклучуваат перница јадро, ве молиме имајте во предвид! !
1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) моделот на производот може да се прилагоди, бидете сигурни дека ќе треба да се прилагодите на сликата за да бидат оригиналниот HD слика со пиксели над 3000. Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно. 2.Превозот : 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката. 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. 4.повратни информации Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Спецификацијата

Големина:
20X20cm two sides, 35X35cm two sides, 40X40cm two sides, 45X45cm two sides, 50X50cm two sides, 60X60cm two sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Обичај:
Да,тоа е
Дали со перница:
НЕ,тоа е само PillowCover
szie:
20X20cm,35X35cm,40X40cm,45X45cm,50X50cm,60X60cm

Со стоката дадена додека купуваат