• Новак
  • -7 %
Хоби Изразат Kakegurui Марија Saotome Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие H3703

Хоби Изразат Kakegurui Марија Saotome Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие H3703

DEN 1339.00
DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


Брз Преглед :
Dakimakura Hugging Тело Перница Маска
Четири Ткаенини за да Изберете Од :
Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин Tricot
Димензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)
Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучени
Спецификација/Карактеристики :
100% Автентични Dakimakura
Животот Големина Перница Маска
Колекционерски
Otaku Пријател
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Е Внатрешниот Перница се вклучени?
Нема. За да додадете Внатрешна Перница, .
2. Имаме Обичај прави?
100% Yes. За детали,
3. Дали ние нудиме лестер дизајни?
Yes (да). Испратете ни порака, ако се 18+ можеме да испратите лестер слики
за вас, или за да се најдат предмети би сакале да ги имате.
Гарантира :
БЕСПЛАТЕН Превозот
СЛОБОДНИ се Враќа во Светот
100% Пари Гаранција За
Бродови во 2-3 работни дена
Следење на број вклучени за сите нарачки
1 ~ 2 Недели Време На Испорака
Видео URL : https : //www.youtube.com/embed/PDRPs1 Jhzx Y

Спецификацијата

Големина:
150 cm x 50 cm, 160 cm x 50 cm
Шема:
Печатени
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Хотел,Дома
Стил:
Обична
Тип:
Pillowcase
одделение:
одделение А
Функција:
Не-Токсични
Број На Модел На:
H3703
Ткаенина Count:
60
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
тема count:
500TC
Материјал:
Полиестер / Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Dakimakura
Функција:
Удобно
Тип:
Pillowcase
Должина:
For Single Pillow

Со стоката дадена додека купуваат