• Новак
  • -27 %
Обичај Ryan Gosling перница мачки и кучиња Лен Перница Покрие 45x45cm Перница Случај Обичај Pillowcase Пад на Превозот

Обичај Ryan Gosling перница мачки и кучиња Лен Перница Покрие 45x45cm Перница Случај Обичај Pillowcase Пад

DEN 175.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
1. Обичај Кул Zippered Фрли Навлаки
2. Материјал : Памук, Лен
3. Боја : Како на сликата (Боите можат да се разликуваат за различни монитори.)
4. Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
5. Тоа 's a zippered перница случај, со zippered отворање на страна.
6. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се мие со Топла вода
7. Имајќи го ова мека обичај pillowcase ќе се додадат и удобност и стил во вашиот дом.
8. Кул Избор за да го купите, како подарок за вашите пријатели или семејството.
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.
БОЈА НА НЕСОВПАЃАЊЕ
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
ПЛАЌАЊЕ
·Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto.
Ние се грижиме за вас, нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да поминат без двоумење да контактирате со нас. ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL ПРВО, ПРЕД НАПУШТАЊЕ НА БИЛО КАКВИ НЕГАТИВНИ/НЕУТРАЛЕН ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ИЛИ ДА СЕ ОТВОРИ БИЛО КОЈА СЛУЧАИ/СПОРОТ. Сите комуникации се ракува преку е-Маил. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови). Однапред ви благодариме за вашето трпение.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек

Спецификацијата

Големина:
45x45cm
Број На Модел На:
KGFO-8
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Цел:
дома,хотел,во болница,кафе,кола
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
Памук,Лен
Вид:
Декоративни Pillowcases
Стилови:
Модерна
лага:
Софа
Големина:
18x18 инчен
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати:
Еден страна
За:
Само користење или подарок

Со стоката дадена додека купуваат