• Новак
  • -15 %
година детски роденден Туш подароци игралиште принцезата се игра куќа розова деца девојка teepee шатори игра шатори со комарец нето

година детски роденден Туш подароци игралиште принцезата се игра куќа розова деца девојка teepee шатори

DEN 4080.00
DEN 4800.00

Достапност
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА НА : 140*140*1 30 CM
јажето е ПВЦ наместо метал,благодарение

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома,На Отворено,Кампување,Патување
Функција:
Додатоци
Функција:
Insecticide Третирани,Укината
Возрасна Група:
Деца
Стил:
Палатата Комарец Нето
Обликот:
Кружни
Број На Модел На:
PDPPT
Применливи Луѓе:
Бебиња
Тип:
5-вратата

Со стоката дадена додека купуваат