• Новак
  • -10 %
2017 Пролет, Есен Памук Породилно маици Хранење Облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени SH-0188

2017 Пролет, Есен Памук Породилно маици Хранење Облека Нега на Врвот на Доењето Облека за Бремени Жени SH-0188

DEN 659.00
DEN 732.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина информации
Единица : cm (2.54 см/инчи)
Совети : Бидејќи на прирачник за мерење, 1-2cm грешка е во рамките на нормалата
Производот се покаже

Спецификацијата

Породилно Големина:
M, L
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
SH-W0188
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SexeMara
Боја Стил:
Природна Боја

Со стоката дадена додека купуваат