• Новак
  • -35 %
VONDA Rompers Женска Jumpsuit 2018 Лето Бремени Повик без Ракави Породилно Clothings Бременоста Панталони Панталони Плус Големина 5XL

VONDA Rompers Женска Jumpsuit 2018 Лето Бремени Повик без Ракави Породилно Clothings Бременоста Панталони Панталони

DEN 508.00
DEN 781.92

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на Половината Хип Crotch Inseam Рака Должина Врвот Должина Азија Големина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 97 38.2 106 41.7 30.5 12 6 2.4 61 24 35 13.8 М 102 40.2 111 43.3 31 12.2 6 2.4 62 24.4 35.5 14 L 107 42.1 116 45.7 31.5 12.4 6 2.4 63 24.8 36 14.2 XL 112 44.1 121 47.6 32 12.6 6 2.4 64 25.2 37 14.6 XXL 117 46.1 126 49.6 33 13 6 2.4 65 25.6 37.5 14.8 XXXL 122 48 131 51.6 33.5 13.2 6 2.4 66 26 38 15 4 XL 127 50 136 53.5 34 13.4 6 2.4 67 26.4 38.5 15.2 5 XL 132 52 141 55.5 34.5 13.6 6 2.4 68 26.8 39 15.4
Пакет содржи : 1 Playsuit
Материјал : Памук
Боја : Црвено Вино,Црно
Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL

Спецификацијата

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL, 4XL, 5XL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Бренд Име:
VONDA
Декорација:
Џебови
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
LL624727
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара Тип:
Лабава

Со стоката дадена додека купуваат