• Новак
  • -9 %
Лактација Облека Породилно Облека Излезе на Пролет Лето Долги Ракави Памук маица Хранење Удобно Облека

Лактација Облека Породилно Облека Излезе на Пролет Лето Долги Ракави Памук маица Хранење Удобно Облека

DEN 694.00
DEN 762.24

Достапност
Достапно за нарачка


(CM)
Големина
Должина
Sleeve
Биста
Половината
М
86
63
100
106
L
88
66
106
110
XL
90
68
110
116

Спецификацијата

Породилно Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
miscirocco
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Облека Должина:
Долго

Со стоката дадена додека купуваат