• Новак
  • -35 %
VONDA Породилно Clothings 2018 Rompers Женска Jumpsuits Бременоста Секојдневен Лабава Солидна Панталони Преголеми Шарени Бремени Bottoms

VONDA Породилно Clothings 2018 Rompers Женска Jumpsuits Бременоста Секојдневен Лабава Солидна Панталони Преголеми

DEN 672.00
DEN 1032.96

Достапност
Достапно за нарачка


Големина Биста Inseam Пред се Зголеми Должината Азија Големина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 93 36.6 66 26 56 22 119.5 47 М 98 38.6 67 26.4 57 22.4 121 47.6 L 103 40.6 68 26.8 58 22.8 123.5 48.6 XL 108 42.6 69 27.5 58.5 23 125.5 49.4 XXL 113 44.6 69.5 27.4 59.5 23.4 127.5 50.2 XXXL 118 46.6 70.5 27.8 60.5 23.8 130 51.2 4 XL 123 48.6 71.5 ненамерно самоповредување, додека 28.2 61.5 24.2 132 52 5 XL 128 50.6 72 28.4 62 24.4 134.5 53
Пакет содржи : 1 Jumpsuits
Материјал : Rayon
Боја : Црна
Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL

Спецификацијата

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL, 4XL, 5XL, 3XL
Бренд Име:
VONDA
Материјал:
Rayon
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
LL14
Боја Стил:
Контраст Боја
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат